Obserwatorzy

sobota, 7 czerwca 2014

Jak czterolistna koniczynka :)

Dwie ręce, dwie nogi - tak, to nasze 4 koniczynki ;) Jesteśmy szczęściem sami dla siebie, dlatego trzeba o nie dbać!

Dzisiaj pokarzę wam dwa produkty - tak, ZNÓW Joanna ;)


Z Apteczki Babuni - Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci.


Od producenta:

Skład:

Moja opinia:
Krem zamknięty w małej i poręcznej tubie z tworzywa sztucznego, zamknięcie na klik, więc zawartość jest bezpieczna. 


Krem ma kolor biały. Jego konsystencja jest gęsta, jednak lekka i wilgotna. Zapach dokładnie taki jak dwa podstawowe składniki - miód i mleko. Bardzo ładnie odwzorowany. Nie przepadam za tego typu zapachami, ale ten jest znośnie przyjemny, lekki i nieprzesłodzony. Na rękach jest jeszcze lżejszy i dość szybko się ulatnia.


Bardzo dobrze nawilża, lekko natłuszcza. Ręce są świetnie zregenerowane. Tak jak pisałam, krem jest wilgotny i świetnie się rozprowadza, szybko wchłania. Jest bardzo wydajny. Pierwsze uczucie - na dłoniach jest tłustawa warstewka, jednak nie jest ona maziasta i śliska, nie czujemy takiego specyficznej warstewki, która wielu z nas przeszkadza. Ten tłuszczyk też szybko się wchłania, a dłonie pozostają gładkie i takie w sam raz :)

Pojemność/Cena
100 ml/ok 8 zł

Moja ocena:
5/5


Z Apteczki Babuni - Krem odświeżający do stóp


Od producenta:

Skład:

Moja opinia:
Krem zamknięty w takiej samej tubie jak poprzedni kosmetyk, zamknięty na klik.


Krem jest biały i gęsty. Można w nim wyczuć dużo większą zawartość lipidów. 


 Dobrze nawilża i natłuszcza skórę - jest gładka. Zapach jakby lekko apteczny z dozą mięty - mnie pasuje, taki odświeżający :) Na plus, że zawiera ochron przeciwgrzybiczną. Osobiście takich problemów nie mam, ale strzeżonego... ;)  Krem jest wydajny, szybko się wchłania. Początkowo na stopach pozostaje taka tłusta warstewka, jednak po pewnym czasie także znika, jednak trwa to dużo dłużej niż przy kremie do rąk. Ja nakładam na noc - krem leży przy łóżku, smaruję jak już wiem, że nie będę wstawała. Po wysmarowaniu czuć lekki chód, chociaż ja bym chyba wolała mocniejsze chłodzenie ;) Rano stopy są superaśne - nawilżone, miękkie i nietłuste.

Pojemność/Cena
100 ml/ok 8 zł

Moja ocena
4,5/5

Podsumowanie:
Obydwa kremy są godne polecenia. Bardzo duża pojemność za niską cenę. Obydwa dobrze nawilżają i natłuszczają i to na długie godziny. Występują w różnych odsłonach i zapachach, dla każdego coś dobrego :) POLECAM!

Miłej nocki ;)

1 komentarz:

  1. Ja nigdy nie mogę zuzyc kremów do rąk i stóp do końca. Zawsze zaczynam nowe opakowanie i poprzedniego nie kończę, tych wyżej jeszcze nie znam;)

    OdpowiedzUsuń