Obserwatorzy

piątek, 13 stycznia 2017

Kroker od Indykpolu - zapraszam na kampanię Streetcom

Witam :)

Zapraszam was do nowej kampanii Streetcom. Tym razem mogę przetestować nowe produkty marki Indykpol - Krokery. Są to mięsno-ziemniaczane ruloniki, pokryte chrupiącą panierką. 
Miałam niewielki problem, żeby je kupić, ale wreszcie odnalazłam je w Leclerku. Kupiłam od razu 6 opakowań, żeby później znów nie szukać. Krokery próbowałam przygotowane na trzy sposoby. W piekarniku, z mikrofali i podgrzewane na patelni. Najmniej przypadły mi do gustu te z mikrofali, ale ja ogólnie nie lubię takiego sposobu odgrzewania jedzenia. Z patelni to już co innego :) 
Krokery występuję w 2 wersjach - z indyka i drobiowo-wieprzowe. Dużo smaczniejsze są te z indyka. Smaczne mięso, które zachowuje swą strukturę - mięso z indyka jest bardziej sucha i takie bardziej zbite i to widać. Niestety stosunek mięsa do ziemniaków wypada kiepsko. Krokery mieszane mają więcej mięsa w stosunku do ziemniaków, ale jego smak i konsystencja są na minus. Mięso jest ciapkowate i niesmaczne, a panierka ma dziwny, sztucznie pomarańczowy kolor.


Krokery można podać na różne sposoby. My proponujemy na szybko, z sałatką :)


N wersję drobiową jeszcze się skuszę, gdyż Krokery nie zawierają konserwantów i na prawdę nam posmakowały. 


Jeśli i wy chcecie testować nowosci, zapraszam!

4 komentarze:

 1. Ja też miałam okazję testować krokery. Udało mi się kupić tylko z indyka, ale jestem zadowolona ja jak i osoby, które częstowałam ( obserwuję i do siebie zapraszam).

  <a href="http://lolaxpxtestuje.blogspot.com/>Lola testuje</a>

  OdpowiedzUsuń
 2. It is not easy to get a company specialized and specialized for the process of cleaning and pest control and transfer of clothes and other services. Our company is a pioneer in this field and make our home sophisticated and beautiful, where we have a company of Filipino workers and others are distinguished and a great degree of efficiency and experience and the company Shorouk corner has the best equipment and its events Which make the company ahead of others and make the house matters of cleaning or combat or transfer is easy and sophisticated in the work Dear customer wish you to speed up us and request the service you want and will reach you a team on a large degree of excellence and experience and speed in the work Contact us and do not hesitate to receive Inma you
  شركة تسليك مجاري بابها
  شركة مكافحة حشرات بابها
  شركة نقل عفش بابها

  شركة تنظيف خزانات بابها

  OdpowiedzUsuń