Obserwatorzy

sobota, 31 maja 2014

Żele pod prysznic Joanna - dla Niej i dla Niego


Niedawno pokazywałam wam Boxa, którego zakupiłam. Dzisiaj wam przedstawię recenzję dwóch produktów, które się tam znalazły. Mowa tu o żelach pod prysznic.


Żel pod prysznic Wiśnia i czerwona porzeczka z serii NATURIA BODY

 


Według producenta: Skład:

Moja opinia:

Kosmetyk jest zamknięty w przezroczystej butelce z tworzywa sztucznego, dzięki czemu wiemy, ile go jeszcze pozostało, koniec nie będzie dla nas zaskoczeniem. Zapach bardzo intensywny. Powinna być wyczuwalna wiśnia i porzeczka, jednak zapach wisienki jest tak mocny, że nie czuć nic więcej. Ogólnie przyjemny, świeży, nie jest przesłodzony. Konsystencja bardzo płynna, za płynna. Wolę żele o bardziej gęstej formie, które nie rozpływają się po dłoni przy najmniejszym ruchu.  

 

Żel z przeznaczeniem do skóry normalnej ale przy mojej suchej też się sprawdził. Po umyciu skóra była nawilżona i delikatni pachnąca wiśnią. Produkt całkiem dobrze się pieni. Jego wydajność byłaby lepsza, gdyby nie ta konsystencja, która powoduje, że część kosmetyku zawsze ląduje pod nogami - posiadam prysznic :P

 

 Cena/pojemność

ok 10 zł/300 ml

 

Moja ocena
4/5

 

Żel pod prysznic – guarana i czarny pieprz z serii NATURIA MEN

 

 Od producenta:

Skład:

 
Zdaniem moim i męża: 
Żel od poprzedniego nie różni się niczym prócz barwy i zapachu. Korek z kliknięciem, nic się nie wyleje. Zapach świetny, energetyzujacy. Typowy męski zapach z nutką pikanterii, której dodaje zawartość pieprzu. Ten sam minus, konsystencja. Jeśli chodzi o męża, dla niego ten żel jest już skreślony. Umył się trzy razy a butelka jest już posta w 1/3, czyli zostało mu jeszcze jakieś 6 myć ;) 


 Cena/pojemność

ok 10 zł/300 ml

 

Jego ocena

3/5 


Podsumowując:

Fajny żel jednak jeśli ktoś lubi gęstą konsystencję i produkty wydajne, to na pewno się nie sprawdzi. Bardzo ładne zapachy, dobre nawilżenie. Czy kupię ponownie? Hm....trudne pytanie, chyba skłonię się ku odpowiedzi NIE. Jest dobry ale mnie nie powalił.

 

A jakie jest wasze zdanie? Używacie?

 Miłego wieczoru :*

4 komentarze:

 1. Jak taki średniaczek to chyba nie warto 10zł.W tej cenie są przyjemniejsze żele :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na promocji jest za niecałe 6 zł, nie jest zły, niektórym na pewno się spodoba i konsystencja nie będzie przeszkadzać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziwna ta konsystencja ;o stosowalam nie jednokrotnie produty Joanny i nigdy z konsystencja problmu nie bylo ;O

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomimo konsystencji, wiśniowo- porzeczkowy wypróbowałabym ;D

  OdpowiedzUsuń