Obserwatorzy

czwartek, 15 maja 2014

Lakiery Lovly, Wibo i Sensique :)

Witajcie :)
Dzisiaj chciałabym wam podzielić informacjami, jak wypadły moje nowe lakiery, które zakupiłam na promocji w Rossmannie.

Lovely

Zacznę od lakierów o wysokiej trwałości i połysku.


 nr 29

Klasyczny, delikatny róż - jeden z moich ulubionych. W pojemniku daje efekt opalizujący, na złoto, jednak na paznokciach efekt ten jest praktycznie niewidoczny. Trwałość średniawa, ok 3-4 dni. Szerszy pędzelek. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego połysku, jest taki sam jak inny.Lakier o fakturze piaskowej.

 nr 8

Słynny lakier piaskowy. Nie wiem, czym się wszyscy tak zachwycają. Lakier jest zaczepny na końcach paznokci, co mnie osobiście mocno irytuje. Efekt na paznokciach dość intensywny. Trwałość 4-5 dni. Pędzelek szerszy. Osobiście, więcej raczej tego rodzaju lakieru nie kupię, a i ten pewnie się zmarnuje.

Zwykły lakier.

nr 5

Wspaniały, pomarańczowy kolor. Od razu wpadł mi w oko. Lakier bez żadnych drobinek. Szerszy pędzelek. Trwałość 4-5 dni. Chętnie kupię ponownie.

Lakier o wysokim połysku seria NUDE.

nr 6 

Zacznę od tego, że lakiery, które stały na półce w sklepie w większości było porozwarstwiane. Nie wiem, czy taka ich natura, czy były tak stare. Wzięłam jedyny, który wyglądał na w miarę świeży. Kolor jest prześliczny! Taki delikatny róż, zakochałam się w nim. Jest najtrwalszy 5-6 dni. Konieczne 2 warstwy. Szerszy pędzelek. Chętnie kupie inne odcienie z tej serii. Kolor najbardziej realny jest na fotce nr 2.
Lakiery imitujące efekt lakieru żelowego.

nr 101

Lakier zawiera opalizujące na złoto drobinki, niewyczuwalne na paznokciu. Przyznam, że w pojemniczku wyglądał dużo ciekawiej niż na paznokciu. Szerszy pędzelek. Najniższa trwałość, po 2 zaczął odpryskiwać po bokach na linii uśmiechu.Najmniejsze krycie, dwie warstwy i prosi się o trzecią.

nr 106

Wspaniały, delikatny kolor fioletowy, chyba drugi po tym nude, który pokochałam. Kolor bez drobinek, szerszy pędzelek. Jedynie na tym lakierze widać, że jest ciut bardziej błyszczący i faktycznie przypomina trochę żel. Trwałość ok 4 dni.
Matte top coat

Lakier, który daje efekt zmatowienia. Bardzo się na niego napaliłam. Efekt jest super, jednak trwałość skandaliczna. Jest to produkt jednodniowy.Wysycha ekspresowo i tak samo szybko się wyciera. Preparat dodatkowo obniża trwałość lakieru bazowego, bo zaczyna on schodzić po 2 dniach jak skórka z banana. Szerszy pędzelek.Wszystkie lakiery charakteryzują się tym, że szybko schną i mają przyjemną konsystencję, która łatwo i równo się rozprowadza. Zmywanie, z wyjątkiem piaskowego. Też nie jest trudne. Lakiery raczej nie rozmazują się i nie brudzą całych palców podczas zmywania.

Wibo

nr 523

Intensywny pomarańcz z opalizującymi na niebiesko drobinkami, niewyczuwalnymi na paznokciu. Lakier mocno kryjący, już jedna warstwa daje satysfakcjonujący efekt. Trwałość 4-5 dni. Wąski pędzelek.5 so classy

Kolor z kolekcji limitowanej. Intensywny róż wpadający lekko w bordo, zawiera opalizujące na złoto drobinki. Wąski pędzelek, trwałość ok 4 dni. 

Lakier z Natury - Sensique

nr 171

Lakier nie zawiera toluenu i formaidehydu, natomiast jest wzbogacony o formułę z tefpoly, która została opatentowana. Lakier charakteryzuje się większym połyskiem i trwałością do 5-6 dni. Bardzo ładnie się prezentuje. W pojemniku jest opalizujący, jednak na paznokciach efekt ten jest praktycznie niewidoczny. Wąski pędzelek.
A co wy myślicie o tych lakierach? Jakie macie doświadczenie?

Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Wszystkie kolory cudne *O* ale najbardziej chyba te zimne odcienie mi wpadły w oko :))

    OdpowiedzUsuń
  2. :O Piękne kolory! Uwielbiam piaski za ich trwałość:)

    OdpowiedzUsuń